Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

VIVA ESTATE

ul. Główna 8 Uwieliny

Mapa

570 258...

570 258 660

Chcesz sprzedać nieruchomość?

17

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia VIVA ESTATE

Filtruj

929 000 zł63,71 m² 14 581,70 zł/m²

Karolina Sobolewska

Karolina Sobolewska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Bez prowizji od kupującego" Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 63,71 m , położone na 3....

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł186 m² 5 215,05 zł/m²

Karolina Sobolewska

Karolina Sobolewska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:132 m²

Drodzy Klienci, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która wyznacza własne standardy - ostatni wolny segment na butikowym osiedlu przy...

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł279 m² 10 749,10 zł/m²

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:311 m²

Segment z duszą Twoje miejsce w sercu Mokotowa! Rodzinny dom a może Biuro z klimatem lub Inwestycja z potencjałem. Szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (składająca się z dwóch działek ewidencyjnych), położona w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł854 m² 1 112,41 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Mysiadła przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym...

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 200 m² 170 zł/m²

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki rekreacyjno-budowlane położone w malowniczej miejscowości Ławki, bezpośrednio przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym. To...

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł67,57 m² 14 769,87 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu położonego w atrakcyjnej części...

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł3 640 m² 246,43 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka rekreacyjna o powierzchni 3640 m , położona w malowniczej miejscowości Dąbrówno, z bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na przestronnej działce 1850 m we wsi Uwieliny, gmina Prażmów....

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych...

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł2 438 m² 203,86 zł/m²

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 2438 m | Kędzierówka | przy lesie | media | mpzp Na sprzedaż działka o powierzchni 2 438 m z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł88 m² 15 340,91 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i kontakt z naturą? Ta wyjątkowa nieruchomość w mazurskim...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł104 m² 12 490,38 zł/m²

Angelika Fadygowska

Angelika Fadygowska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom szeregowy z ogrodem 130 m gotowy do wprowadzenia Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ten dom jest jednym z nich. Kameralne...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł35 m² 17 971,43 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,68 m , położone w wyjątkowej lokalizacji przy Al. Niepodległości 74a, na warszawskim Mokotowie. To...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 162 m² 75,55 zł/m²

Angelika Fadygowska

Angelika Fadygowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana spokojna okolica, mpzp | Działka nr 19/1 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5162m2 położona...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 999 zł270 m² 8 148,14 zł/m²

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej segmenty A i B o identycznym, przemyślanym układzie....

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem jasny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok 40 m , położony w Krupiej Wólce, przy ul. Głównej 5 w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

Małgorzata Pakulska

Małgorzata Pakulska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

**bez pcc **bez prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej realizowane przez...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł221,65 m² 11 279,04 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze mieszkalno usługowym, położona w Ustanowie przy ul. Cisowej 1, bezpośrednio przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł172 m² 8 656,98 zł/m²

Lidia Pszeniczna

Lidia Pszeniczna

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

*Bez prowizji od Kupującego* Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej...